0
00_pohled_maly

Firma ISSO – Inženýrské stavby Sokolov, s.r.o., vyslyšela přání mnoha zájemců o pokračování bytové výstavby na okraji sokolovského sídliště Vítězná. Odhadem v červnu 2017 by mělo být připraveno k nastěhování 9 bytů dispozice 4+kk (cca 91 m2). Nezapomeňte, že při včasné rezervaci jsou možné klientské změny.

Další informace a nabídka na serveru Bezrealitky

Kontakt: Ing. Jiří Toms, tel. 602 425 601

Continue Reading

0

Firma ISSO – Inženýrské stavby Sokolov, s.r.o. zahájila práce na projektu Novostavby bytového domu Nad Kundratkou v Praze.

Continue Reading

0

dqs

Změna partnera pro certifikaci Integrovaného systému managementu dle norem „ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007″ – DQS Czech s.r.o.

Continue Reading

0
Atletická F4

Firma ISSO – Inženýrské stavby Sokolov, s.r.o., si vás dovoluje pozvat na den otevřených dveřích v bytových domech v Sokolově a Nejdku, ve kterých je několik posledních bytů k prodeji. Návštěvníci si budou moci prohlédnout moderně architektonicky řešené dispozice volných bytových jednotek s vlastním parkovacím stáním. Podrobné informace o bytových domech: Sokolov – Atletická ul., Nejdek.

Bytový dům v Sokolově v Atletické ul. bude připraven dne 18. 6. 2010 v časech od 9 do 11 hod. a od 13 do 18 hodin. V Nejdku v Husově ulici, č. p. 660, bude bytový dům otevřen dne 25. 6. 2010 od 9 do 11 hod. a od 13 do 18 hod. O dni otevřených dveří budete během června dále informováni na rádiu Evropa 2.

Nyní je nejvhodnější doba pro nakupování nemovitostí!

Poslechněte si upoutávku na Sokolov:

…a pro Nejdek:

Continue Reading

0
Vizualizace projektu ISŠTE

Firma ISSO – Inženýrské stavby Sokolov zahájila práce na projektu Revitalizace centra vzdělávání ISŠTE v Sokolově. Cílem projektu je modernizace a revitalizace studijního prostředí Integrované střední školy technické a ekonomické Sokolov. Dojde k výstavbě nové sedmipatrové budovy a k revitalizaci stávajících objektů.

Pokračování »

Continue Reading

Infrastruktura amfiteátru v Lokti

Zveřejněno 16. 11. 2009

0
Hrad Loket

Firma ISSO – Inženýrské stavby Sokolov zahájila stavební projekt Loket – Infrastruktura amfiteátru rekonstrukcí mostu přes Ohři v ul. Lužná.

Continue Reading

Rekonstrukce haly zimního stadionu

Zveřejněno 10. 10. 2009

0
Sokolovský zimní stadion

Firma ISSO – Inženýrské stavby Sokolov zahájila spolu s firmou Baustav projekt Rekonstrukce haly zimního stadionu v Sokolově, do něhož patří i sadové úpravy okolí stadionu.

Obsahem projektu je provedení rekonstrukce haly zimního stadionu v Sokolově z důvodu jejího nevyhovujícího technického stavu. Součástí prací je například výměna stávajících ocelových konstrukcí zastřešení, sanace betonových tribun, pochozích ploch, včetně řešení VZT haly v optimálním rozsahu. Dále řešení protipožárního zabezpečení celého komplexu ZS. Nové střešní konstrukce budou instalovány i na plochých střechách. Provedeno bude zateplení jak střech tak pláště haly, budou instalovány nové výplně otvorů vč. ocelových s požární odolností a další stavební úpravy objektu.

Více informací: Městský úřad Sokolov

Continue Reading

Byty v Braníku k prodeji na jaře

Zveřejněno 8. 10. 2009

0
IMG_3328

Luxusní viladům v Praze 4 – Braníku je již téměř připraven přivítat nové majitele bytových jednotek. Na jaře tohoto roku se budou moci nastěhovat první z nich. Veškeré informace jsou na stránce projektu.

Continue Reading

Multifunkční centrum na Březové

Zveřejněno 7. 10. 2009

0
fotogal_3809

Firma ISSO – Inženýrské stavby Sokolov, s.r.o., ukončila I. etapu rekonstrukce bývalého kulturního domu na Březové. Tato etapa zahrnovala rekonstrukci restaurace, velkého sálu, společných prostor a přístupových komunikací a vybudování bowlingové dráhy v suterénu. Celkové výdaje na I. etapu činí 50,3 mil. Kč, z toho 44 mil. Kč poskytly jako dotaci Strukturální fondy Evropské unie v rámci Regionálního operačního programu Severozápad (zdroj: stránky města). Zobrazit PDF s podrobným popisem projektu (zdroj: MěÚ Březová).

Pokračování »

Continue Reading

0
Bytový dům F4

Poslední tři byty čekají na své nové majitele v bytovém domě F4 v ul. Atletická v Sokolově.

Continue Reading